Форум військових геодизстів, топографів, картографів


  • Нова тема
  • Відповісти

Система JETS (Joint Effects Targeting System)

Частка
avatar
Yevhen
Admin

Кількість повідомлень : 1158
Дата реєстрації : 27.12.2014
Вік : 63
Звідки : Українець

Система JETS (Joint Effects Targeting System)

Створювати по Yevhen на тему Ср Січ 10, 2018 1:25 pm

Нова система націлювання перетворює артилерію на “гігантську снайперську гвинтівку”

Американська армія планує зробити свою артилерію «снайперською». Портал businessinsider.com повідомив про те, що збройні сили США приступили до фінального етапу тестування системи JETS (Joint Effects Targeting System).

JETS являє собою нову систему цілевказівки для артилерії. Компактний пристрій розміром з армійський бінокль і масою менше 2,5 кг здатний визначати всі необхідні дані цілі і в режимі реального часу передавати їх артилеристам. Разом з триногою і додатковими акумуляторами комплект важить менше 10 кг – це в кілька разів менше, ніж система цілевказівки, використовувана в американській армії зараз.
«Це абсолютно нова передова технологія, яка є зрушенням парадигми того, як польова артилерія може бути використана на полі битви. JETS може перетворити гаубицю або самохідну артилерійську гармату в гігантську снайперську гвинтівку », – розповів підполковник Майкл Френк, керівник підрозділу Soldier Precision Targeting Devices.

Американська армія замовила системи JETS у вересні 2016 року, а протягом минулого року вони пройшли ряд випробувань, в тому числі на міцність (при десантуванні). Всі випробування виявилися успішними, і зараз збройні сили США приступили до фінального тестування системи. Якщо воно пройде успішно, то вже в середині поточного року американські артилеристи почнуть отримувати JETS на озброєння.


https://milnavigator.tv/nova-systema-natsilyuvannya-peretvoryuye-artyleriyu-na-gigantsku-snajpersku-gvyntivku/
  • Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: Ср Груд 12, 2018 9:31 pm