Форум військових геодизстів, топографів, картографів


  • Нова тема
  • Відповісти

Рада волонтерів при Міністерстві оборони України

Частка
avatar
Yevhen
Admin

Кількість повідомлень : 1158
Дата реєстрації : 27.12.2014
Вік : 63
Звідки : Українець

Рада волонтерів при Міністерстві оборони України

Створювати по Yevhen на тему Нд Серп 27, 2017 12:54 pm

У Києві відбулося засідання Ради волонтерів при Міністерстві оборони України

23 січня 2016,


У Києві відбулося засідання Ради волонтерів при Міністерстві оборони України У Києві відбулося засідання Ради волонтерів при Міністерстві оборони України У Києві відбулося засідання Ради волонтерів при Міністерстві оборони України У Києві відбулося засідання Ради волонтерів при Міністерстві оборони України
Сьогодні, 23 січня, у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося засідання Ради волонтерів при Міністерстві оборони України.

В заході взяли участь представники волонтерських організацій, оборонного відомства та Генерального штабу Збройних Сил України.

В ході засідання обговорювалися багато нагальних питань, які стосуються волонтерського руху та війська і можливі шляхи їхнього розв’язання. Зокрема, мова йшла про вдосконалення цивільного контролю за воєнною організацією держави, антикорупційну діяльність волонтерів у ЗС України, концепцію реформи Військово-Морських Сил Збройних Сил України, оформлення посвідчення учасника бойових дій добровольцям, питання квартирно-експлуатаційного забезпечення, постачання у війська компасів та картографічної продукції та інше.

Представник громадської організації «Картографічна сотня» Надія Беба розповіла, що вже протягом тривалого часу допомагає військовим з картами та топографічними довідниками.

— Картографічна продукція друкується та передається на передову за волонтерські кошти, а військовослужбовці не знають яким чином їм її отримувати — зазначила Надія Беба.

Саме тому вона запропонувала створити на сайті Міністерства оборони України сторінку присвячену топографічній тематиці та порушила питання стосовно забезпечення бійців в АТО компасами, лінійками тощо.

У свою чергу, представник Центрального управління воєннотопографічного та навігації Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України полковник Олег Дідківський відзначив, що сьогодні триває тісна робота з волонтерами та волонтерськими організаціями, які всіляко допомагають війську.

— Завдяки волонтерам та волонтерським організаціям вдалося розв’язати чимало проблемних питань, які стосуються бійців в АТО та реформування армії, — підкреслив офіцер.

http://www.mil.gov.ua/news/2016/01/23/u-kievi-vidbulosya-zasidannya-radi-volonteriv-pri-ministerstvi-oboroni-ukraini--/
  • Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: Нд Груд 16, 2018 8:29 am