Форум військових геодизстів, топографів, картографів


  • Нова тема
  • Відповісти

Міжнародний симпозіум щодо розвитку картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки і оборони України

Частка
avatar
Yevhen
Admin

Кількість повідомлень : 1158
Дата реєстрації : 27.12.2014
Вік : 63
Звідки : Українець

Міжнародний симпозіум щодо розвитку картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки і оборони України

Створювати по Yevhen на тему Нд Серп 27, 2017 12:46 pm

7 жовтня - Міжнародний симпозіум щодо розвитку картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки і оборони України
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

7 жовтня у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за підтримки Громадської організації “Картографічна сотня” та Асоціації “Українська Оборонна та Безпекова промисловість”, відбудеться міжнародний симпозіум на тему “Розвиток картографічної діяльності та геоінформаційних систем для потреб безпеки і оборони України”.
У заході візьмуть участь представники державних, громадських та комерційних організацій, а також спеціалізованих вищих навчальних закладів.
Симпозіум покликаний сприяти розвитку топографо-геодезичної і картографічної діяльності в Україні, що нині перебуає у стані занепаду і потребує відродження та реформування. Важливими завданнями заходу також є налагодження взаємодії та окреслення перспективних проектів у сфері геоінформаційних систем і геопросторових даних для потреб сектору безпеки та оборони, обмін досвідом з провідними українськими та зарубіжними експертами.
Доповіді учасників міжнародного заходу будуть представлені у наступних тематичних блоках:
Геоінформаційне, топогеодезичне та картографічне забезпечення сектору безпеки та оборони України.
Взаємодія цивільних організацій картографічної сфери з організаціями сектору оборони і безпеки.
Налагодження міжнародного співробітництва науково-дослідних і виробничих структур щодо сучасних геоінформаційних систем та картографії.
Розроблення сучасних навчальних програм геоінформаційного та топографічного напряму.
До уваги ЗМІ!
Зустріч представників ЗМІ, які бажають висвітлити цей захід, о 8.30 7 жовтня на КПП Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за адресою: м. Київ, Повітрофлотський проспект, 28 (навпроти Солом’янської площі та парку ім. М. Островського). Початок заходу о 9.00.
Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА та триватиме до 19.00 6 жовтня за телефоном: (044) 271-07-73 або е-mail: press_nuou@ukr.net
Докладна інформація на сайті www.gis-vision.org
  • Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: Нд Груд 16, 2018 8:28 am