Форум військових геодизстів, топографів, картографів


  • Нова тема
  • Відповісти

У новій військовій частині в Кам’янці готуватимуть інженерів, топографів і фахівців радіаційного захисту

Частка
avatar
Yevhen
Admin

Кількість повідомлень : 1158
Дата реєстрації : 27.12.2014
Вік : 63
Звідки : Українець

У новій військовій частині в Кам’янці готуватимуть інженерів, топографів і фахівців радіаційного захисту

Створювати по Yevhen на тему Нд Серп 20, 2017 5:19 pm

До 1 квітня 2017 року у Кам’янці-Подільському мають створити навчальний Центр оперативного забезпечення. Нова військова частина дислокуватиметься на території 48-ї інженерної бригади.
«Орієнтовно з 1 квітня розпочнеться навчання для військовослужбовців. Готуватимуть сержантів і солдатів на посадах інженерних військ, топографії та навігації, а також військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту. Готуватимуть фахівців від одного до трьох місяців, залежно від спеціальності та рівня підготовки. Командира частини мають призначити вже найближчим часом», - розповів командир 48-ї окремої інженерної бригади Віктор Коршок.
Наразі в місті працює спеціальна комісія зі створення навчального центру з представників Головного управління оперативного забезпечення. У деяких приміщеннях тривають ремонтні роботи.
«Дуже добре, що такий заклад сформують саме в Кам’янці, де є база, можливості та фаховий персонал», - додає Віктор Коршок.
Завдання з комплектування військової частини, підготовки навчальних засобів покладено саме на 48 інженерну бригаду. Наразі в навчальний центр потрібні фахівці різного напрямку, тому усі охочі можуть звертатися з питань працевлаштування за телефоном 3-33-00.

https://ye.ua/syspilstvo/28626_U_noviy_viyskoviy_chastini_v_Kam_yanci_gotuvatimut_inzheneriv_topografiv_i_fahivciv_radiaciynogo_zahistu.html
  • Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: Нд Груд 16, 2018 8:27 am