Форум військових геодизстів, топографів, картографів


  • Нова тема
  • Відповісти

Повсякденна діяльність

Частка
avatar
Yevhen
Admin

Кількість повідомлень : 1158
Дата реєстрації : 27.12.2014
Вік : 63
Звідки : Українець

Повсякденна діяльність

Створювати по Yevhen на тему Вт Січ 06, 2015 9:34 pm

Днями топогеодезичний загін міста відзначив річницю від дня створення
Вівторок, 10 липня 2012, 22:050297 липня 64-й топогеодезичний загін, що дислокується у Шепетівці з 1961- го року, відмітив річницю від дня створення. На урочистостях з нагоди цієї дати від імені міського голови Сергія Антонюка військовослужбовців і ветеранів закладу привітав завідувач сектором з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Кикоть. Він побажав присутнім на святі міцного здоров’я, злагоди у родинах і професійного вдосконалення і самовіддачі у виконанні своїх службових обов’язків.
За зразкову військову та трудову дисципліну, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків Микола Юрійович вручив Почесні грамоти Шепетівської міської ради: Регулі Сергію Васильовичу - заступнику командира частини з виховної роботи, Сікорі Максиму Миколайовичу – начальнику служби захисту інформації штабу, Мельник Тетяні Павлівні – діловоду служби захисту інформації штабу.
http://shepetivka-rada.gov.ua/2011-04-17-10-03-43/1048-dnjami-topogeodezichnij-zagin-mista-vidznachiv-richnitsju-vid-dnja-stvorennja.html


Востаннє редаговано Admin (Вт Січ 06, 2015 9:51 pm); всього редаговано 1 раз
avatar
Yevhen
Admin

Кількість повідомлень : 1158
Дата реєстрації : 27.12.2014
Вік : 63
Звідки : Українець

Re: Повсякденна діяльність

Створювати по Yevhen на тему Вт Січ 06, 2015 9:45 pm

Леся Стебло відвідала топогеодезичний центр в Шепетівці
Вівторок, 30 вересня 2014, 08:40      Заступник голови – керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Леся Стебло, голова Шепетівської райдержадміністрації Микола Дорощук, депутати міської ради Микола Кикоть, Наталія Стасюк та Олександр Окунєвич провели зустріч та оглянули топогеодезичний центр, який знаходиться в Шепетівці.
В Україні існують дві топогеодезичних частини, які займаються топогеодезичним забезпеченням на території України, одна з них знаходиться на території Шепетівки. Топографічний загін було сформовано в далекому 1941 році в Ленінграді (нині Санкт-Петербург). Частина пройшла від Кенігсберга до Кракова. Військові топографісти приймали участь у бойових діях в Афганістані, в Іраку. Сьогодні військові топогеодезичного центру з честю виконують бойові завдання в зоні АТО.
За словами начальника частини підполковника Олега Чернецького майже тридцять відсотків особового складу частини вже отримали бойовий досвід в зоні АТО.
Гості оглянули матеріально технічну базу військової частини, поспілкувалися з її особовим складом, обговорили нагальні потреби військової частини. Адже, ще в 2013 році, попереднє керівництво Міністерства оборони прийняло рішення про ліквідацію стратегічного військового об’єкту.
Сьогодні центр є важливою ланкою обороноздатності нашої країни, адже він є унікальним, та виконує важливі військові завдання — своєчасно та повно забезпечити збройні сили України топографічними картами, адже у бойових умовах всі знають ціну точній карті.
Окрім цього військова частина виконує ряд завдань: розвиток державних і спеціальних геодезичних мереж; обстеження та відновлення геодезичних пунктів; оновлення та оперативне виправлення топографічних карт за матеріалами аерофотозйомки з подальшим польовим обстеженням; складання та підготовка до видання спеціальних карт і фотодокументів місцевості; тощо. Ці та багато інших завдань можуть виконувати лише висококваліфіковані спеціалісти, які сьогодні назад повертаються в центр, який ще вчора хотіли знищити.
Особливо відчутною стала робота картографів і геодезистів в зоні АТО на Сході України, адже військовослужбовці виконують роботу, без якої не можуть обійтися ні артилеристи, ні льотчики.http://shepetivka-rada.gov.ua/2011-04-17-10-03-43/2826-lesja-steblo-vidvidala-topogeodezichnij-tsent-v-shepetivtsi.html
avatar
Yevhen
Admin

Кількість повідомлень : 1158
Дата реєстрації : 27.12.2014
Вік : 63
Звідки : Українець

Re: Повсякденна діяльність

Створювати по Yevhen на тему Нд Серп 20, 2017 5:47 pm

У Шепетівці топографи відзначили свято частини

08.07.2017  Гурінович Наталія
Військова частина А-4147 (третє містечко) 7 липня відзначила день створення частини. Її історія почалася у далекому 1941-му у перші дні німецько-радянської війни. Понад 380 військовослужбовців під час Другої світової отримали бойові ордени та медалі.


Олег Чернецький, командир частини, полковник

— На сьогоднішній день особовий склад зберігає і примножує славні традиції військової частини, — зазначив командир, полковник Олег Чернецький. — У зоні проведення антитерористичної операції на сході  військові частини гідно виконують свій обов’язок — захищають суверенітет України, а також вносять свій вклад у стратегічне забезпечення збройних сил.У 2013 році військову частину почали розформовувати. Події на сході України змінили хід історії українських збройних сил: топографів залишили і почали оновлювати особовий склад.
Олександр Монець, заступник командира частини, підполковник

— Оновлюємо топографічні карти, щоб уникнути нарікань військових щодо застарілих даних, — зазначив Олександр Монець, заступник командира військової частини. — Отримали новітні двочастотні GPS-приймачів. Переходимо на цифрові технології, вносимо зміни в цифровій формі.

За словами підполковника, у службі постійно виникають незаплановані завдання. Та їхнє виконання можливе завдяки запровадженню контрактної служби.

— Військові один раз пройшли навчання, а потім потребують лише часткової  допідготовки. А строкових потрібно навчати при кожному новому призові, — додав заступник командира.

Нині 23 курсанти Київського військового інституту ім. Тараса Шевченка проходять стажування у шепетівській частині. Адже тут чекають на поповнення особового складу молодими офіцерами.

— У наш штат вводять відділ модернізації та ремонту техніки, — поділився перспективами Олександр Монець. — На базі нашої частини ремонтуватимуть всю техніку топографічної служби України. Отож, відчуваємо гостро потребу в кваліфікованих кадрах. Ще досі продовжуть служби 5 офіцерів, які закінчили топографічне військове училище у Ленінграді.

Наталія Гурінович
Фото Володимира Королькова

Спонсируемый контент

Re: Повсякденна діяльність

Створювати по Спонсируемый контент

  • Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: Нд Груд 16, 2018 8:50 am